HİPRAPTR-AĞUSTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim yazı köşem.

2 posters

;) Benim yazı köşem.

Mesaj tarafından fuck'is drunk! Paz Ocak 08, 2012 9:41 pm

İlk yazım:

Geçen gün Annem ile Gratis mağazasına gittik..Ben aksesuar sever biri oldugum için bilekliklerimi ve yüzüklerimi aynı zamanda küpelerimi takmıştım , çok rüküş ve şık görünüyordum.Gratis'in aksesuar bölümüne geldik , ve ben oradaki takılara bakmaya başladım.Sonra bir Gratis Elemanı böyle birşey çalmışımda saklıyormuşum gibi yüzüme bakıyordu.Birde elimdeki takıları görünce şüpheleri daha çok arttı.Ben bu olaydan dolayı kozmetik mağazaları,bujiterilere girmek istemiyorum.Tuhaf tuhaf bakıyorlar ellerimde bilsürü takı var diye . Elimde bil sürü takı var ya çalarmışım ben heralde öyle düşünüyor.Benim karşıma geçip demeyin "onların görevi ne yapsınlar?" onların görevi insanlara yardımcı olmak parfüm,makyaj malzemeleri vs..Onların görevi birisi takılara bakarken ona hırsız gözüyle bakmak değil.Elimdeki tüm aksesuarların kaç tane oldugunu saydı kadın resmen..Yani onlar bize hırsız gözüyle bakmasınlar diye hiç takı takmadan dışarı çıkmamız gerekli herhalde..Aynı olay bir kere giysi mağazasında başıma geldi..Taç vardı reyonda ,beğendim alacaktım , bu yüzden tac'ı elime aldım ve eteklere vs vs bakmaya başladım.Ordaki bir mağaza görevlisi tuhaf tuhaf bakıyor..Birde tac'ın üzerindeki etiket kopmuş ya oda sanıyorki ben aldım koparttım tacı çalacağım..Sonra yanındaki arkadaşına göz etti ve , biz eteklere bakarken yanımıza gelip "Hoşgeldiniz..." dedi. Tamam sorun yok dedim..Sonra çocuk taa dibimde tipik tipik bakıyor..En sonunda bir etek beğendim ve denemek için kabine doğru gittim.Bakıyorum çocuk arkam önüm sıra dolaşıyor.İyice uyuz olmaya başladım.Ve artık dayanamadım ve elemana şöyle dedim "Pardon ama arkam önüm sıra dolaşmak zorundamısınız? Burası takı mağazası değil , ben elbise beğeniyorum sizin bana yardımcı olmanıza gerek yok öyle bir bakışınız varki sanki birşey çalmışızda dışarıya çıkaracağız" dedim.. Çocuğun suratı bir tuhaf oldu 1-2 saniye cevap veremedi.Sonra suratıma bakarak dediki "Yok efendim ben o anlamda bakmadım yardımcı olmak için yani..." dedi.Bende deneme kabininin kapısını çocugun suratına kapattım. Çocuk öyle düşündüğü için bana karşı çok üzülmüş olsa gerekki ben o tacı geri bıraktığımda , tam mağazayı terkederken o tacı bana hediye etti.Çocuk jest mi yapmak istedi yoksa mallığınamı yaptı hala anlamış değilim..

fuck'is drunk!
fuck'is drunk!
Süper Mod
Süper Mod

<b>Üyelik Tarihi</b> Üyelik Tarihi : 27/12/11
<b>Bulunduğu Yer</b> Bulunduğu Yer : Newyork.
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 417
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15627
<b>Yaşınız</b> Yaşınız : 28

Kullanıcı Seviyesi
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: %0
Rep Puanı:
Benim yazı köşem. 28i1cnc200000/200000Benim yazı köşem. 261f97k  (200000/200000)

http://www.google.com

;) Geri: Benim yazı köşem.

Mesaj tarafından ariella Salı Ocak 24, 2012 2:42 pm

jest yapacak aklı sıra mal şey , hadi devam et.
ariella
ariella
Emekli

<b>Üyelik Tarihi</b> Üyelik Tarihi : 21/06/11
<b>Bulunduğu Yer</b> Bulunduğu Yer : İstanbul
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 699
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3691043
<b>Yaşınız</b> Yaşınız : 29

Kullanıcı Seviyesi
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: %0
Rep Puanı:
Benim yazı köşem. 28i1cnc450/5000Benim yazı köşem. 261f97k  (450/5000)

- Similar topics