HİPRAPTR-AĞUSTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kötülenen Firma;Siyah Böğürtlen!

;) Kötülenen Firma;Siyah Böğürtlen!

Mesaj tarafından Tygaliana. Perş. Ağus. 29, 2013 6:29 am

Kötülenen Firma;Siyah Böğürtlen! Tumblr_lqdl6gIGk31r065aco1_500
Bugün sizlerle günlerdir aklımda olan bir konuyu konuşmak istedim.Blackberry cihazlarının App World’üne ne zaman girsem herkeste bir kötüleme çabası , yok hiçbirşey yokmuş yok takılıyormuş. Cihazı çat çut yere düşürürsen tabi bozuluur!! Diye tepki verdim bende. Aslında BB’lerin takılma konusunda bazı arkadaşlarımız haklı. Bb cihazlarında takılmalar söz konusu. Fakat BB’nin kendine has duruşu , ve coğunlukla klavyeli-mesaj atmak için ideal telefonlar çıkarması bir avantaj(dokunmatiğide var ama klavyeli kadar değil kıhkıh) Firmanın kötülenmesinin birkaç nedenini sıralamak istiyorum buyrun o nedenler;
Kullanıcı Sorunu- Cihaz Takılması.
Evet bu sorunları hep duyuyoruz. Cihazlar takılıyor takılmasına fakat işlevine bakıldığında işini dört dörtlük yapan bir firma var karşımızda. 
Kullanıcı Sorunu – Wi-Fi problemi.
Bazı cihazlar nete Wi-Fi ile girmediği için kullanıcılar bundan şikayetçi.
Kullanıcı Sorunu – Kasadaki Boya Dökülmeleri
Çoğunlukla Blackberry Torch 9800 kullananların şikayet ettiği bir problemdir. Öyle bir dökülme yaparki , telefon çok çirkin ve stilsiz bir hale döner. Hatta blackberry bu hata için 9810′u çıkarttı ama sonuç hüsran bu konuda.
Evet arkadaşlar aklıma gelenler şimdilik bukadar , sizlerde Blackberry Cihazlarında yaşadığınız problemleri yorum kısmından bizlere söylerseniz size yardımcı olmaya çalışacağız.SAĞLICAKLA KALIN
Tygaliana.
Tygaliana.
Süper Mod
Süper Mod

<b>Üyelik Tarihi</b> Üyelik Tarihi : 20/06/11
<b>Bulunduğu Yer</b> Bulunduğu Yer : İstanbul/Taksim
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 4671
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 20723462
<b>Yaşınız</b> Yaşınız : 28

Kullanıcı Seviyesi
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: %20
Rep Puanı:
Kötülenen Firma;Siyah Böğürtlen! 28i1cnc5000/5000Kötülenen Firma;Siyah Böğürtlen! 261f97k  (5000/5000)

http://www.taylorswiffan.turkforumpro.com

- Similar topics