HİPRAPTR-AĞUSTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş

2 posters

;) Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş

Mesaj tarafından ariella Çarş. Haz. 22, 2011 1:38 pm

Cuma akşamı yayınlanan ilk bölümüyle Türkiye’yi ekran başına kilitleyen ‘Adını Feriha Koydum ’ dizisinde bir kapıcı kızını canlandıran Hazal Kaya
“10 yıldır Balat’ta yaşıyorum. Sade ve gösterişten uzak bir semtte büyüdüğüm için rolüme çok kolay adapte oldum.” Dedi.

Annesi Ayşegül Kaya ile 10 yıldır Balat’ta oturduklarını belirten genç yıldız, ‘Ben Balat’ta yaşıyorum. Oturduğum yer İstanbul’un eski ve tarihi semtlerinden biri. Lüks oluşuyla değil, tarihi geçmişiyle ön planda olan bir yer. Sade ve gösterişten uzak olduğu için hayatın içinden çok insan var. Böyle bir yerde büyüdüğüm için de rolüme adapte olmam çok kolay oldu. Rolüme uzak yaşamadım‘ dedi.
Bale, keman, tango eğitimi alan, İtalyan Lisesi mezunu Hazal Kaya, Balat’ta ‘Hepsi Hikaye’ isimli bir cam altı boyama atölyesi bulunan annesiyle birlikte daha önce Ortaköy’de tarihi bir evde yaşadıklarını söyledi. Genç oyuncu ‘Balat’a ilk taşındığımızda kültür şoku yaşadım. İki yıl boyunca bu semtin bana katacağı her şeyi reddettim. Şimdi artık başka bir yerde nasıl yaşanır bilmiyorum’ diye konuştu.
ariella
ariella
Emekli

<b>Üyelik Tarihi</b> Üyelik Tarihi : 21/06/11
<b>Bulunduğu Yer</b> Bulunduğu Yer : İstanbul
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 699
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3691043
<b>Yaşınız</b> Yaşınız : 29

Kullanıcı Seviyesi
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: %0
Rep Puanı:
Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş 28i1cnc450/5000Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş 261f97k  (450/5000)

;) Geri: Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş

Mesaj tarafından Seliin& Çarş. Haz. 22, 2011 2:22 pm

sağol canım
Seliin&
Seliin&
Site Admini
Site Admini

<b>Üyelik Tarihi</b> Üyelik Tarihi : 20/06/11
<b>Bulunduğu Yer</b> Bulunduğu Yer : İstanbul.
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 2282
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15452902
<b>Yaşınız</b> Yaşınız : 26

Kullanıcı Seviyesi
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: %0
Rep Puanı:
Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş 28i1cnc6777/5000Feriha Rolüne Yabancı Değilmiş 261f97k  (6777/5000)

https://hipraptr.yetkin-forum.com

- Similar topics