HİPRAPTR-AĞUSTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saçlarınızın ; canlı , parlak , ve çabuk uzamasını mı istiyorsunuz ? .. Mutlaka gir !

;) Saçlarınızın ; canlı , parlak , ve çabuk uzamasını mı istiyorsunuz ? .. Mutlaka gir !

Mesaj tarafından b'sebert& Çarş. Tem. 06, 2011 8:18 am

Tek çözüm ;

- 'Yılan Yağı '

.. Sinem Kobal'da bunu kullanıyormuş .. hem saçları besliyor , hem parlaklık veriyor , hemde çabuk uzamasını sağlıyor.. En azından haftada '2 cm.' uzuyormuşş .. öyle diyor SİNEM KOBAL. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim , kokusu kötü biliyorum .. Bunu önlemek için ilk önce 'Saç Kremi kullanın , sonra şampuan , ve sonra tekrar saç kremi' .. sinem kobal böyle yapıyormuş..

Ya özellikle HAFTADA '2 cm.' saçların uzaması mükemmel birşey.. Bununla birlikte saçları besleyip , parlaklık veriyormuş .. ' Yılan Yağının pek pahalı olduğunu sanmıyorum ' .. Aktar'lardan yada Eczane'lerden alabilirsiniz (:

- 'Kesinlikle Kullanın' .. Ben kullanıyorum , ve saçlarıma parlaklık veriyor , besliyor aynı zamanda 'Haftada 2cm.' uzuyor saçlarım (: Kesinlikle tavsiye ediyorum..
b'sebert&
b'sebert&
Üye

<b>Üyelik Tarihi</b> Üyelik Tarihi : 06/07/11
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 22
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 197998

- Similar topics